ردیاب

ردیاب چیست ؟

ردیاب یک سیستم هدایت ناوبری ماهواره ای اســت و تنها سیستمی می باشد که امروزه قادر است، موقعیت دقیق شما را بر روی زمین در هر زمان، درهر مکان و در هر هوایی مشخص کند.

تاریخچه ردیاب

برای اولین ماهواره ردیاب در سال ۱۹۷۸ یعنی حدود ۳۷ سال پیش در مدار زمین قرار گرفت.

سیستم ردیاب در ابتدا پیدایش برای مصارف نظامی تهیه شده بود ولی از سال ۱۹۸۰ استفاده عمومی از آن آزاد اعلام و آغاز شد و سرانجام در اواسط سال ۱۹۹۴ شبکه ای که شامل ۲۴ ماهواره تشکیل گردید.

خدمات این مجموعه در هر شرایط آب و هوایی و در هر نقطه از کره زمین در تمام ساعت شبانه روز در دسترس است.

دقت بالای این سیستم و جهانی بودن آن دلیلی بر استفاده از این سیستم در علوم مختلف می باشد.

سیستم ردیاب در ابتدا برای مصارف نظامی تهیه شد، ولی بعدا استفاده عمومی از آن آزاد اعلام شد. سرانجام در سال ۱۹۹۴ شبکه ای که شامل ۲۴ ماهواره تشکیل گردید.

ردیاب در طول ۲۴ ساعت شبانه روز فعال است و در هر زمان مد نظر و در هر که لازم باشد می توان توسط آن تعیین موقعیت را انجام داد.

در دستگاه های ردیاب ، در صورت تجاوز از سرعت مجاز تعیین شده، یک SMS مبنی بر عدم رعایت سرعت مجاز دریافت خواهید نمود.

همچنین شما به وسیله کنترل پنل نرم افزاری که توسط شرکت ارائه دهنده سرویس در اختیار کاربر قرارداده شده است به سادگی میتوانید تنظیمات دستگاه ردیاب خود را انجام دهید ، دستورات لازم را به دستگاه بدهید و اطلاعاتی مورد نیازتان را دریافت نمایید.

این دستگاه، سیگنالهایی از ماهواره های جی پی اس دریافت کرده و از طریق ارسال sms به صاحب خودرو ارسال کند و از طریق اینترنت سیمکارت همین موقعیت را به پنل کاربری نیز مخابره می کند که در هر لحظه صاحب خودرو می تواند در هرکجای دنیا و بدون محدودیت فاصله، خودرو خود را به صورت کاملا آنلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده کند و همچنین در هر لحظه با باز شدن درب ماشین و یا ضربه خوردن ماشین به صاحب خودرو sms هشدار ارسال کند.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35