مزایای استفاده از ردیاب ماهواره ای جی پی اس چیست ؟

یکی از دغدغه های همیشگ مدیران نظارت بر کارمندانی است که دور از سازمان و در محیط خارجی به فعالیت می پردازند، ناوگان حمل و نقل و سیستم های توزیع در مرکز دایره اهمیت این موضوع قرار می گیرند . یکی از راهکارهای بسیار مفید که امروزه با تکنولوژی های جدید فراهم آمده است سیستم استفاده از ردیاب ماهواره ای برای کنترل ناوگان و پرسنل شرکت می باشد .

مزایای استفاده از ردیاب ماهواره ای جی پی اس چیست ؟

۱- کنترل بهینه رانندگان و پرسنل

یکی از راهکارهای بسیار مفید که امروزه با تکنولوژی های جدید فراهم آمده است سیستم استفاده از ردیاب ماهواره ای برای کنترل ناوگان و پرسنل شرکت می باشد .

با داشتن و  استفاده از ردیاب ماهواره ای ردیاب ماهواره ای در خودروهای سازمان می توانید به صورت بهینه و با شرایط بهتری پرسنل را پایش نمایید . همچنین می توانید در صورت نیاز آن ها را راهنمایی کرده و یا مسیر و برنامه کاری وی را اصلاح نمایید .بدین وسیله شما دیگر نیازی به پرسش های مکرر از کارمندان در مورد میزان و نحوه انجام ماموریت ها نخواهید داشت . همچنین می توانید تا حد زیادی از پدیده اتلاف وقت در کار پرسنل و یا از زیر کار شانه خالی کردن جلوگیری نمایید . در صورت تجهیز خودرو ها به این سیستم دیگر امکان نشان دادن کاذب ماموریت های شلوغ و کسر وقت برای کارکنان وجود نخواهد داشت و عملا در هر جایی پرسنل در دیدرس نظارتی سازمان قرار دارند .

۲- کاهش هزینه های سوخت

در بسیاری از سازمان ها استفاده شخصی از خودروهای سازمان به صورت یک معضل همیشگی وجود دارد که با تجهیز شدن خودروها عملا امکان استفاده شخصی سلب گردیده و یا با استفاده از ردیاب ماهواره ای محاسبه هزینه ها همراه خواهد بود .همچنین هزینه های دیگر خودرویی مانند هزینه سرویس ماهیانه نگهداری ، هزینه سرویس روغن و .. نیز کاهش چشمگیری خواهد داشت .

۳- افزایش امنیت خودرو های سازمان

یکی از راهکارهای بسیار مفید که امروزه با تکنولوژی های جدید فراهم آمده است سیستم استفاده از ردیاب ماهواره ای برای کنترل ناوگان و پرسنل شرکت می باشد .

با مجهز شدن خودرو های سازمان به دستگاه های ردیاب عملا سازمان یک تیر و دو نشان رازده است و می تواند برای امیت خودرو نیز فکری بکند . در این صورت در صورت سرقت احتمالی خودرو احتمال سوخت شدن سرمایه خودروی سرقتی به حد چشمگیری کاهش می بیاد .
شرکت رویال جی پی اس یکی از بزرگترین عرضه کنندگان دستگاه های ردیاب ماهواره ای به صورت دائمی خدمات به شما ارائه می نماید تا بتوانید پیش از خرید نیز اطلاعات کافی به دست آورید و بهترین انتخاب را انجام دهید .
دستگاههای ردیاب خودرویی این شرکت قابل عرضه برای گروه های خودرویی مختلف به شرح زیر می باشد :

همچنین گارانتی و خدمات پس از فروش قوی شرکت باعث اطمینان خاطر شما در خرید خواهند بود .می توانید پیش از خرید دستگاه یکبار نرم افزار دموی دستگاه ها را از سایت رویال جی پی اس دریافت کرده و به صورت آزمایشی آن را نصب و مورد اسقاده قرار دهید .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت