برای انتخاب بهترین جی پی اس برای ماشین چه مواردی را کنترل می کنید ؟(شماره ۲)

 در بخش اول به بررسی برخی موارد و امکانات برای خرید بهترین جی پی اس برای ماشین پرداختیم ، در این بخش به ادامه این مطالب خواهیم پرداخت:

هشدار کم شدن انرژی

اگر هیچ تامین کننده برق خارجی وجود نداشته باشد و قدرت باتری کمتر از ۳٫۶ ولت گردد، بهترین جی پی اس برای ماشین بطور خودکار هشداری برای مدیر و پلتفرم ارسال خواهد کرد.

هشدار لرزش

در صورت تنظیم این حالت، اگر لرزش غیرطبیعی برای شی کنترل شده بوجود آید، ردیاب بصورت خودکار هشداری برای مدیر و پلتفرم ارسال خواهد کرد.اگر این لرزشها طی ۳۰ دقیقه بصورت متناوب رخ دهد، ردیاب یکبار گزارش داده و پلتفرم آخرین وضعیت را اعلام و قفل خواهد کرد.

هشدار جابجایی

در صورت تنظیم این حالت، اگر جابجایی شی کنترل شده بیش از اندازه تعریف شده باشد، ردیاب بصورت خودکار هشداری برای مدیر و پلتفرم ارسال خواهد کرد.مقدار جابجایی می تواند از طریق پلتفرم یا پیامک تنظیم شود. ردیاب یکبار گزارش داده و پلتفرم آخرین وضعیت را اعلام و قفل خواهد کرد.

هشدار سرعت بیش از حد مجاز

اگر سرعت شی کنترل شده بیش از اندازه تعریف شده باشد، ردیاب بصورت خودکار هشداری برای مدیر و پلتفرم ارسال خواهد کرد.مقدار سرعت می تواند از طریق پلتفرم یا پیامک تنظیم شود.اگر این حالت طی ۳۰ دقیقه بصورت متناوب اتفاق بیفتد، ردیاب یکبار هشدار داده و پلتفرم آخرین وضعیت را اعلام و قفل خواهد کرد.

حصار جغرافیایی مجازی

می توانید یک محدوده جغرافیایی بصورت دلخواه در پلتفرم یا اپلیکیشن مشخص نمایید. ردیاب یکبار بصورت خودکار هشداری برای مدیر و پلتفرم ارسال خواهد کرد در صورتیکه شی کنترل شده به آن محدوده وارد یا خارج شود.

 آشکارسازی وضعیت حرکت شی

ردیاب می تواند بوسیله سنسور داخلی تعبیه شده در آن وضعیت حرکت شی کنترل شده را آشکار کند.در حالت ردیابی لحظه به لحظه، الگوریتمهای پیشرفته بصورت هوشمند وضعیت حرکت شی کنترل شده را آشکار کرده و دوره زمانی مکان یابی را بصورت خودکار تنظیم می گردد.الگوریتمهای پیشرفته موجب کاهش مصرف انرژی و حجم داده ها شده و همچنین زمان آماده بکار بودن ردیاب را افزایش می دهد.

 تشخیص روشن بودن خودرو

تشخیص روشن بودن خودرو در تنظیمات جانبی قابل انجام است.ردیاب تعیین می کند که آیا لرزش یا جابجایی در خودرو وجود دارد.

توجه: اگر اتصال به سوئیچ ACC وجود نداشته باشد، ردیاب وضعیت حرکت را بوسیله الگوریتم عملکرد، آنالیز می نماید.اما این می تواند موجب برخی هشدارهای ناصحیح گردد.لذا اتصال این سیم توصیه می گردد.

بارگذاری اطلاعات مناطق کور

ردیاب دارای حافظه داخلی است.وقتی شی کنترل شده در مکانی است که شبکه GSM آنتن دهی ندارد، ردیاب تمام موقعیتهای مکانی را در حافظه داخلی خود ثبت خواهد کرد.پس از بازگشت آنتن دهی، تمام موقعیتهای مکانی ذخیره شده مجددا بارگذاری خواهد شد.

بهترین جی پی اس برای ماشین و تصحیح مسیر در انحناها

وقتی مسیر دارای پیچ و انحنا می باشد،ردیاب بطور خودکار یک “نشان مسیر” برای بالا بردن دقت بر روی نقشه علامتگذاری می کند.این کار بوسیله سنسور و الگوریتم پیشرفته ای که در ردیاب انجام شده است میسر می گردد.

 تنظیمات کنترل از راه دور

برای ایمنی بیشتر خودرو بهتر است در خرید تجهیزات امنیتی دقت و توجه فراوان داشته باشید. برای خرید بهترین جی پی اس برای ماشین به این نکات توجه کنید.

شما می توانید حالتهای مختلف عملکرد و انواع هشدارهای مورد نیاز را جهت کنترل از راه دور از طریق پلتفرم یا اپلیکیشن یا پیامک تنظیم نمایید.برای اطلاع از جزئیات این پارامترها، لطفا به قسمت “دستورات پیامکی” و “راهنمای نرم افزار” مراجعه کنید.

به روز رسانی کنترل از راه دور

ردیاب می تواند بصورت خودکار آخرین نسخه نرم افزار را دانلود و به روز رسانی کند.بدین ترتیب شما می توانید آخرین پارامترهای پیشرفته را بدست آورید.این موضوع ردیاب را با وضعیت محیط جاری و تصحیح باگهای بالقوه منطبق می نماید.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت