بهترین جی پی اس برای آیفون در سال ۲۰۱۸ – بخش دوم

خواندن بخش اول 

مسیریابی ماهواره‌ای ای چندی است به جیب به کاربران مهاجرت کرده و کار را برای آنان آسانتر نموده است. با بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون آشنا شوید .

مسیریاب هیر ویگو سی تی

یکی دیگر ازنرم افزارهای جی پی اس برای آیفون رامی توان این مسیریاب دانست که توسط نوکیا تولید و ارائه شده است. این نرم افزار نیز جزوه نرم افزارهای رایگان است که در انگلستان یکی از محبوب ترین ها می باشد.
این نرم به صورت آنلاین و هم آفلایناز نقشه ها استفاده می‌کنند بنابراین الزامی به استفاده از اینترنت در حین استفاده ندارید. یکی دیگر از امکاناتی که این نرم افزار به شما می دهد این است که بتوانید سفر خود را بر روی سیستم کامپیوتری با صفحه مانیتور بزرگ تر برنامه ریزی کرده و سپس این برنامه ریزی را برای در دسترس بودن به گوشی خود منتقل کنید.

 

مسیریابی ماهواره‌ای ای چندی است به جیب به کاربران مهاجرت کرده و کار را برای آنان آسانتر نموده است. با بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون آشنا شوید .مسیریاب کوپایلت

نرم افزار مسیریاب موبایل نیز یکی از بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون و آیپد می باشد که می توانید آن را با قیمتی حدود ۱۰ دلار از شرکت‌های کوپایلت خریداری کنید. کنیم احتمالا برای شما هم این سوال پیش می‌آید که وقتی جایگزین های زیادی به طور رایگان در دسترس هستند چرا باید برای یک مسیریاب هزینه کرد؟ هزینه‌کرد پاسخ آن را می توان در قابل اعتماد بودن نرم افزار برای رانندگان دانست . همچنین یکی از مزیت های این نرم افزار امکان ذخیره شدن نقشه و مسیر ها است که بعدا می توانید از آن ها بدون اینترنت استفاده کنید .
کوپایلت همچنین دوربین های کنترل سرعت ، اطلاعات تقاطع ها و اطلاعات لحظه ای مناسبی راجع به ترافیک را به شما خواهد داد .

 

مسیریابی ماهواره‌ای ای چندی است به جیب به کاربران مهاجرت کرده و کار را برای آنان آسانتر نموده است. با بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون آشنا شوید .نرم افزار مسیر یاب و نقشه سایجیک

در لیست بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون یکی دیگر از نرم افزار ها را می توان سایجیک دانست . این نرم افزار به شما امکان می دهد که مسیر یابی به صورت آفلاین و بدون استفاده از نقشه داشته باشید .
از دیگر امکانات این نرم افزار می توان به یافتن اطلاعات مکان مناسب پارک خودرو و هزینه آن اشاره کرد .

 

مسیریابی ماهواره‌ای ای چندی است به جیب به کاربران مهاجرت کرده و کار را برای آنان آسانتر نموده است. با بهترین نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون آشنا شوید .جی پی اس آفلاین ناومی

ناومی یکی دیگر از نرم افزار های رایگان در لیست نرم افزارهای جی پی اس برای آیفون می باشد .در این نرم افزار می توانید از مسیر یابی آفلاین و راهنمای صوتی استفاده کنید .
یکی از مزیت های این نرم افزار امکان پیوند شدن با نرم افزار های دیگر و ارائه پیشنهاد هایی برای بهبود بخشیدن به مسیر سفر شما می باشد .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت