دستگاه جی پی اس آنلاین و استفاده آن در اداره برق و مخابرات

تکنولوژی های جدید همیشه راهگشای بشر بوده اند . در بسیاری از موارد این تکنولوژی ها بوده اند چه راهکارهای جدیدی برای تسهیل امور و یافتن راه‌های مناسب پیش پای ما گذارده اند. امروز تکنولوژی های بیسیم مانند تلفن های همراه، اینترنت همراه، ماهواره ها، ماهواره های جی پی اس و… بسیار مورد استفاده عموم مردم هستند.. و اگر به خوبی به آنها بگریم میبینیم که برخی از آنها به اعضای جدا نشدنی زندگی تبدیل شده‌اند. شاید اگر ۲۰ سال پیش به شما می گفتند که در رفت و برگشت به یک مسیر و یا سفر راه ارتباطی مانند تلفن در دسترس ندارید به نظرتان خیلی معمولی می رسید؛ تا همین ۱۵ سال پیش اینترنت پرسرعت برای مردم چندان معنی دار نبود؛ و شاید کمتر از ده سال است که همه ما به اینترنت پرسرعت همراه در تمامی سفر ها عادت کرده ایم. هر کدام از این تکنولوژی ها تبدیل به اعضای جدا نشدنی زندگی ما شده اند! ماهواره های جی پی اس و مسیریابی و ردیابی جی پی اس نیز همین مسیر را در همراهی ما پیموده اند و کار به جایی رسیده است که راننده های تاکسی برای مسیریابی و گریز از ترافیک از این تکنولوژی بهره می برند. امروزه داشتن یک دستگاه جی پی اس آنلاین برای افراد زیادی کاربردی و حتی ضروری شده است. در این مقاله می خواهیم به کاربرد دستگاه جی پی اس آنلاین در شغل تکنسین های برق و مخابرات بپردازیم.

دسترسی آسان تر

در صورتی که این تکنسین ها به دستگاه جی پی اس آنلاین مجهز گردند. شرکت کارفرما می تواند در ساعات کاری از وضعیت انجام پروژه های آنها و احیاناً دلیل تاخیر آنها در رسیدن به محل پروژه و یا شرکت مطلع گردد.

ارجاع بهینه ماموریت

امروز تکنولوژی های بیسیم مانند تلفن های همراه، اینترنت همراه، ماهواره ها، ماهواره های جی پی اس و… بسیار مورد استفاده عموم مردم هستند..

با دسترسی مناسب شرکت به تکنسین ها امکان ارجاع مناسب ماموریت بنا به محل حضور تکنسین فراهم می گردد و عملا مسائلی مانند اتلاف زمان به حداقل ممکن خواهد رسید. در صورت اجرای مناسب این سیستم امکان ارایه ماموریت ها به صورت دورکاری و عدم نیاز به حضور در محل شرکت فراهم شده و عملا باعث کاهش هزینه های ثابت سازمان خواهد شد.

 

امکان پاسخگویی مناسب به مشتری

در صورت ارجاع یک ماموریت به یک تکنسین و تاخیر وی در رسیدن به محل مورد نظر، با اطلاع از مکان تکنسین امکان پاسخگویی مناسب و اطلاع رسانی کافی به مشتری در مورد زمان رسیدن تکنسین و محل او باعث رضایت و آرامش خاطر مشتریان خواهد بود.

 

امکان پشتیبانی تکنسین

در برخی از ماموریت ها نیاز به ابزارهایی در حین ماموریت مشخص میشود، در صورتیکه ماموریت محوله بسیار ضروری باشد سازمان ترجیح می‌دهد ابزار و وسایل مورد نیاز را در حداقل زمان ممکن به تکنسین برساند . با داشتن یک دستگاه جی پی اس آنلاین میتوان تکنسین مورد نظر را مورد ردیابی قرار داده و در سریعترین زمان ممکن ابزار و وسایل مورد نیاز را به او رسانید.

 

امنیت بیشتر خودرو های سازمانامروز تکنولوژی های بیسیم مانند تلفن های همراه، اینترنت همراه، ماهواره ها، ماهواره های جی پی اس و… بسیار مورد استفاده عموم مردم هستند..

در صورتی که شخص از وسیله های نقلیه سازمان اعم از موتورسیکلت و یا خودرو استفاده می کند، امکان سرقت نیز یکی از ریسک هایی است که سازمان و تکنسین را تهدید می نماید. با مجهز کردن خودرو های سازمان به یک دستگاه ردیاب خودرو علاوه بر دستیابی به موارد بالا، می توان امنیت خودرو رانیز به وسیله ردیابی افزایش داد. در این شرایط در صورت سرقت خودرو امکان ردیابی و دسترسی مجدد به خودرو فراهم می گردد.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35