نصب جی پی اس خودرو را در کدام قسمت خودرو و چگونه انجام دهیم ؟

امروزه به لطف امکانات جدید و تکنولوژی بسیاری از کارها نیز ممکن شده است. چندین سال پیش در صورتی که سارق به ماشین شما دستبرد می زد، اگر خوش شانس بودید و صدای دزدگیر ماشین را می شنیدید ممکن بود بتوانید در جهت حفظ خودروی نازنینتان کاری انجام دهید. حالا شما می توانید  با نصب جی پی اس خودرو ، پس از مفقود شدن خودرویتان با دسترسی به نرم افزار مربوطه محل خودرو را مشخص کرده و آنرا باز گردانید.
اما باز هم امکان این که سارق خودروی شما نسبت به غیر فعال کردن جی پی اس نصب شده و یا دور انداختن آن اقدام کند وجود دارد. حال سوال پیش می آید که برای نصب جی پی اس خودرو بهترین مکان کجاست تا هم دستگاه به سیگنالهای مورد نظر دسترسی داشته باشد(آنتن دهی داشته باشد) ، هم در صورتی که لازم است شارژ مجدد شود و هم از دسترسی سارقین به دور باشد.

بهترین محل نصب جی پی اس خودرو( ردیاب)

به نظر می‌رسد برای انتخاب مکان مناسب پارامترهای مختلفی را باید لحاظ کنید که قطعا برخی از آنان نسبت به برخی دیگر دارای اولویت می باشند.بایستی دستگاه را در جایی نصب کنید که به راحتی جدا نشود و آسیب نبیند، ضمناً بهتر است از آنتن دهی دستگاه در موقعیت های مختلف اطمینان حاصل کنید تا در موارد لزوم بتواند شما را یاری کند.

داخل کابین خودرو

داخل کابین خودرو از لحاظ آسیب دیدن دستگاه برای نصب جی پی اس خودرو مکان مناسبی است، اما دسترسی به آن را نیز به طور خاصی راحت می کند که مطلوب نیست. پس اگر در داخل کابین خودرو جایی برای مخفی کردن دستگاه و نصب جی پی اس خودرو به طور مخفی نیافتید بهتر است به دنبال جاهای دیگر باشید.

داخل داشبورد

یکی از راهکارهای ایجاد ایمنی در خودرو ها نصب جی پی اس خودرو می باشد. اما بهتر است در ابتدا مشخص کنیم که بهترین محل نصب این دستگاه کجاست. - جعبه داشبورد

داخل جعبه داشبورد مکان مناسبی از لحاظ دسترسی به برق خودرو و همچنین مناسب برای محافظت از ردیاب میباشد، ولی این محفظه نیز ایراد در دسترس بودن بیش از حد را دارا می باشد. پس اگر داشبورد مد نظر شماست بهتر است جایی مانند پشت رادیو پخش یا زیر داشبورد را برای مخفی کردن آن بیابید.

داخل محفظه موتور( کاپوت جلوی خودرو)

داخل کاپوت ماشین از لحاظ دسترسی به برق خودرو مکان مناسبی ولی مطمئن شوید که دستگاه خریداری شده ضد آب باشد، چون اگر دستگاه شما ضد آب نباشد یک بار کارواش می تواند به منزله عدم کارآیی مجدد دستگاه تان و سوخت شدن هزینه های تان شود. در ضمن در این قسمت ممکن است تعمیرکاران نیست به آن آسیب بزنند. اگر محفظه کاپوت را برای نصب جی پی اس خودرو انتخاب می کنید حتما دستگاه ردیاب ضد آب خریداری کنید.

زیر سپر خودرو

زیر سپر خودرو از لحاظ دسترسی به برق خودرو کمی مشکل‌تر از مکان‌های دیگر بوده ولی آنتن دهی فوق العاده ای برای دستگاه شما فراهم می نماید. برای نصب جی پی اس خودرو زیر سپر از ضد آب بودن دستگاه اطمینان حاصل کنید. و در صورتی که دستگاه برای شارژ مجدد برق خودرو وصل میشود از متخصص برق خودرو کمک بگیرید. از آنجایی که سارقین زیاد هم دلشان به حال خودروی شما نمی سوزد و سپر خودرو در برخی از تصادفات ممکن است جدا شود، احتمال دارد این بدشانسی را بیاورید رانندگی بد سارق خودرو شما را از دسترسی به اطلاعات جی پی اس محروم کند.

داخل درب خودرو

یکی از راهکارهای ایجاد ایمنی در خودرو ها نصب جی پی اس خودرو می باشد. اما بهتر است در ابتدا مشخص کنیم که بهترین محل نصب این دستگاه کجاست.- درب خودرو

داخل درب خودرو مکانی است که در معمول خودروها برق خودرو نیز وجود دارد. از دسترسی به دور است، و آنتن دهی ردیاب مناسب می باشد. مشکل آب خوردگی هم نخواهید داشت. و احتمال جدا شدن دستگاه نیز در حداقل ممکن است. فقط برای نصب جی پی اس خودرو در این قسمت بایستی حتما از متخصصان امر کمک بگیرید.

برای راهنمایی های بیشتر جهت انتخاب نوع دستگاه و همچنین گزینش بهینه محل نصب بهتر است با متخصصان ما تماس بگیرید.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35