دستگاه ردیاب خودرو gps چقدر به ناوگان تاکسیرانی کمک می کند ؟

یکی از مشاغلی که در شهر های مختلف به خصوص در کلان شهرها مورد توجه بسیاری از افراد می باشد راننده تاکسی است .رانندگان تاکسی به خاطر ماهیت شغلی شان بایستی در نقاط مختلف شهر و کوچه پس کوچه های مختلف تردد داشته باشند که این خود نیز باعث ایجاد مشکلات بسیاری می گردد. این مشکلات از یک سو رانندگان تاکسی و از سویی آژانس های مربوطه را درگیر می نماید . برای رفع این مشکلات می توان از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کرد .
استفاده از دستگاه ردیاب خودرو gps در ناوگان حمل و نقل و بخصوص آژانس های تاکسیرانی باعث میشود که مدیران مربوطه بتوانند گزارش های دقیق تری از نحوه فعالیت مجموعه خود داشته باشند و یا از پیش آمد مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند.

گزارش های قابل ارسال

استفاده ازدستگاه ردیاب خودرو gps درناوگان حمل و نقل باعث میشود که مدیران بتوانند گزارش هایی از فعالیت مجموعه خود داشته و از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند.

با توجه به اینکه می توانند اطلاعات دستگاه مورد نظر به یک مرکز داده ارسال و در آن جمع آوری شود، گزارشاتی مانند تخطی از سرعت مجاز، زمان رسیدن به محل مسافر و مقصد ، زمان شروع کار و احیانا زمان هایی که راننده در سرویس های آژانس فعالیت نداشته قابل جمع آوری و بررسی می باشد .از این گزارش ها می توان در جهت بهینه سازی هزینه ها و محاسبه هایی مانند پاداش بر طبق مسافت های طی شده توسط راننده استفاده کرد.

هشدار های ارسالی برای راننده

با توجه به نوع دستگاه ردیاب خودرو gps خریداری شده این دستگاه می تواند قادر به هشدار دادن در مورد سرعت مجاز ، دوربین های کنترل سرعت، ترافیک پیش روی راننده و مسائل از این دست باشد . که برخی از آنها در جهت افزایش ایمنی و رضایت مشتری و برخی در جهت جلوگیری از افزایش هزینه های سوخت و نگهداری و همچنی اجتناب از جریمه های پلیس باشد .

اعلام محل دقیق خودرو

با توجه به اینکه طبق آمارها میزان سرقت خودرو در کلان شهرها بسیار زیاد می باشد نصب این دستگاه در خودرو می تواند کمک شایانی به امنیت خودرو نماید تا در صورت سرقت آن بتوان به خودروی مورد نظر به راحتی دسترسی پیدا کرد .اگر برای این نکته از دستگاه ردیاب استفاده می کنید توصیه می شود آن را در قسمت مناسبی از خودرو مخفی نمایید تا سارقان به راحتی نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مقاله “**” را بخوانید .

اطلاعات مسیر

استفاده ازدستگاه ردیاب خودرو gps درناوگان حمل و نقل باعث میشود که مدیران بتوانند گزارش هایی از فعالیت مجموعه خود داشته و از مشکلات احتمالی جلوگیری نمایند.

با توجه به این که دستگاه های ردیاب قابل ست شدن با دستگاههای دیگری مانند تلفن همراه هستند؛ می توانند کمک شایانی به راننده ها در مساله مسیر یابی و انتخاب بهترین مسیر با توجه به بعد مسافت و مسائلی مانند ترافیک بنمایند . اطلاعات ارائه شده توسط دستگاه ردیاب خودرو در زمینه بهینه سازی مسیر ، سر در گمی کم تر راننده در مسیر ها و در نتیجه رضایت بیشتر مسافر به عنوان مشتری بسیار کاربردی هستند و می تواند مزیت رقابتی برای یک سازمان ارائه دهنده خدمات حمل و نقل باشد . در ابطه با مسیریابی می توانید مقاله “**” را بخوانید .
اگر موارد بالا را در نظر بگیریم هزینه خرید دستگاه های ردیاب خودرویی برای آژانس ها به عنوان یک سرمایه گذاری و در جهت افزایش مزیت های رقابتی بسیار قابل توجه می باشد .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35