ردیاب کوچک چقدر می تواند به شما کمک کند؟

گذشته را به خاطر بیاورید ، افراد پس از خروج از منزل تقریباً ارتباطشان با تکنولوژی قطع می‌شد؛ ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از وسایل و لوازم منزل در جیب افراد و یا در کیف آنها جا خوش کرده‌اند. برای مثال اگر قصد عکاسی داشتید بایستی دوربینی با سایز نسبتاً بزرگ با خود حمل می کردیدید ولی امروزه در جیب اکثر افراد یک گوشی تلفن همراه مجهز به دوربین وجود دارد. بسیاری از این تجهیزات کوچک و بزرگ که روزی هر کدام یک دستگاه یا وسیله جداگانه بودند امروزه به صورت تکمیل شده با وسایل دیگر و یا در ابعاد بسیار کوچک در دسترس افراد برای حمل و نقل و قرار گرفته‌اند. برخی از این دستگاه ها شاید قبلا احساس نیاز هم نمی شدم ولی امروزه جزو تجهیزات همراه افراد هستند .برای مثال قطب نما و یا قبله نما در برخی از مسافرت ها به سختی پیدا می شود. با بزرگتر شدن شهرها مسیر یابی بسیار پیچیده شده و مسیر یابی و ردیابی افراد به صورت یک دغدغه برای افراد در آمده است . امروزه افراد ترجیح می دهند دستگاه های مختلف را به صورت متمرکز و یا در سایز های کوچک و وزن کم داشته باشند . در اینجا نیاز به ردیاب کوچک بسیار محسوس می باشد .

برای خرید ردیاب کوچک چه نکاتی را بررسی کنیم؟

سایز دستگاه

امروزه افراد ترجیح می دهند دستگاه های مختلف را به صورت متمرکز و یا در سایز های کوچک و وزن کم داشته باشند . در اینجا نیاز به ردیاب کوچک بسیار محسوس می باشد .سایز دستگاه برای یک ردیاب کوچک برای نگهداری در لباس و اینکه به عنوان یک وسیله اضافی جاگیر و به اصطلاح دست و پا گیر نباشد خیلی اهمیت دارد.

وزن دستگاه

برای راحت تر بودن وزن دستگاه مورد نظر را با نمونه های مشابه حتما مقایسه کنید .

میزان باطری

میزان باطری به دلیل کوچک شدن دستگاه می تواند کمتر شده باشد ، پس قبل از خرید حتما بررسی کنید که با یکبار شارژ چقدر می توانید از دستگاه استفاده کنید .

آنتن دهی

میزان آنتن دهی دستگاه به خصوص در منطقه جغرافیایی مورد نظر شما بسیار اهمیت دارد.

دکمه تماس اضطراری

داشتن یک دکمه تماس اضطراری بسیار می تواند کارگشا باشد ؛ این دکمه که معمولا با نام “SOS” بر روی دستگاه قابل مشاهده است ، این قابلیت را دارد که برای آن چند شماره پشتیبان تعیین کنید تا در مواقع ضروری فرد بتواند با فشردن آن تماس یکطرفه یا دو طرفه حاصل نماید .

برنامه نرم افزاری

نوع برنامه نرم افزاری که با آن کار خواهید کرد نیز بسیار اهمیت دارد .این برنامه باید به حد کافی ساده و در عین حال کاربردی باشد ؛ و تست های لازم برای رفع مشکلات نرم افزاری بر روی آن انجام شده باشد.

تجهیزات جانبی

ویژگی های ردیاب حیوانات خانگی : پیشگیری از گم شدن، ربوده شدن. تماس اضطراری و دوطرفه. مکالمه با یابنده حیوان در صورت گم شدن. ذخیره و بازبینی مسیرهای طی شدهتجهیزاتی همچون بند گردنی، مچ بند ، کیف ، کاور صد آب و غیره می تواند به راحتی شما  در ردیاب کوچک کمک شایانی نماید .

پشتیبانی

پشتیبانی دستگاه اگر چه مستقیما با خود دستگاه ارتباط ندارد ولی یک عامل اطمینان بخش به شما در زمینه خرید و انتخاب می باشد .پس حتما خدمات پس از فروش را پیش از خرید بررسی کنید.

مسایل دیگری همچون نوع سیم کارت، زیبایی دستگاه و مسایل دیگر نیز قابل بررسی و در درجه اهمیت بعدی قرار دارد.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت