دستگاه ردیاب جی پی اس در شهرداری و اورژانس

یکی از کاربرد های جالب توجه جی پی اس خودرو را می توان در کنترل و دریافت گزارشات در سازمان ها دانست . گزارشات خودرو های سازمانی کارکرد آن ها و محل حضور فعلی شان در زمان های مختلف یکی از دغدغه های سازمانی بوده و هست . همیشه برای مدیران بخش های ترابری، خدمات برون سازمانی و بخش هلیی از این قبیل بسیار حائز اهمیت است که چقدر بر سازمان زیر مجموعه خود احاطه دارند و چقدر می توانند در مورد آن به مدیران بالا دستی خود گزارش به موقع ارائه دهند .سازمان های مختلف می توانند از دستگاه ردیاب جی پی اس برای این منظور استفاده نمایند .

خودرو های شهرداری

گزارشات خودرو های سازمانی در زمان های مختلف یکی از دغدغه های سازمانی است. برای این گزارشات می توان از دستگاه ردیاب جی پی اس استفاده نمود.

شهرداری شهر های مختلف دارای بخش های مختلف ارائه دهنده خدمات در سطح شهر هستند، به دلیل ماهیت فعالیت این سازمان، گستردگی محدوده جغرافیایی آن ها ،تنوع پرسنل و مسایلی از این دست کنترل سازمانی یکی از مشکلات همیشگی این مجموعه ها می باشد.
خودروهای آبیاری و حمل آب، نظافت شهری، حمل زباله، حمل و نقل و … از قسمت هایی هستند که نیاز بسیار زیادی به کنترل شدن دارند. این کنترل ها در مورد مکان فعلی خودرو و مسیر طی شده در روزهای گذشته بسیار حائز اهمیت است . با نصب یک دستگاه ردیاب جی پی اس می توان اطلاعات مختلف مورد نیاز را به سمت یک مرکز اطلاعات هدایت و از آن ها در مواقع مورد نیاز استفاده نمود .
همچنین با استفاده از دستگاه ردیاب جی پی اس می توان در صورت پیشامد یک ماموریت فوری نزدیک ترین خودرو ها را شناسایی نمود و ماموریت مربوطه را به آنها واگذار نمود . این مساله باعث کاهش اتلاف سوخت و زمان در ماموریت های مختلف سازمانی می گردد.همچنین می تواند در زمینه کاهش استفاده شخصی از خودرو های سازمانی بسیار می باشد .

خودرو های اورژانس

خودرو های سازمان اورژانس به دلیل ماموریت های مختلف همراه با فوریت های بسیار زیاد که در بسیاری از آن ها جان بیماران زیادی با نحوه انجام ماموریت این سازمان بستگی بسیار زیادی دارد . بنا به اهمیت بسیار زیادی که در ماموریت های سازمان اورژانس وجود دارد ، بررسی و پایش پرسنل و خودرو های اورژانس بسیار اهمیت دارد . با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس در خودرو های اورژانس می توان از محل این خودرو ها، نحوه انجام ماموریت آنان، میزان انجام ماموریت محوله اطلاعات کافی کسب کرد و پاسخگویی مناسب به افرادی که درخواست خدمات کرده اند را انجام داد .می توان توسط مرکز اورژانس با کنترل کردن خودرو های در حال ماموریت، مسیر بهینه را با توجه به ترافیک و مسیر های مختلف برای خودرو مشخص نمود .
همچنین در صورت سرقت می توان خودرو را ردیابی نمود .

برای خرید ردیاب جی پی اس مناسب می توانید با شرکت رویال جی پی اس تماس برقرار نمایید و از مشاوره رایگان کارشناسان این شرکت برخوردار گردید.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35