گروه سایپا

420,000 تومان428,000 تومان

Clear
SKU: RGM 200 Categories: , ,

Description

ردیاب مناسب گروه خودروی پراید

همانطور که میدونید خودروی پراید به دلیل تیراژ بالا و قیمت مناسب جزو پر‌فروش‌ترین خودروهای شرکت سایپا می باشد. که متاسفانه بخاطر امنیت پایین بیشتر از هر ماشینی سرقت میشود.

 شاید شما نیز بر این باور باشید که  نصب دزدگیر خودرو می تواند بازدارنده سارقان از دسترسی به خودروی شما باشد، اما سرقت های فراوان نشان می دهد که دزدگیر نصب شده بر روی خودرو از سرقت خودرو جلوگیری نکرده و فقط زمان سرقت را کمی بالاتر برده است!

موارد مهم در خرید ردیاب خودرو سایپا:

  1. قیمت
  2. کیفیت کالا متناسب با قیمت محصول
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب

از طرفی با توجه به تکنولوژی و امکانات خودروی پراید، کارشناسان رویال جی پی اس تلاش نموده اند تا ماژول های ردیاب سری ار جی ام را متناسب با نوع و امکانات خودروتنظیم نمایند.

بدین منظور رویال جی پی اس ردیاب خودرو سایپا را معرفی نموده  که نصب و راه اندازی آسان داشته باشد و در صورت لزوم به راحتی باز شود و بدلیل داشتن آنتن داخلی در هر جایی از خودرو قابل نصب باشد.

با توجه به مطالب فوق می توان نتیجه گرفت که نصب دزدگیر روی خودرو لازم است اما کافی نیست و با نصب ردیاب مناسب خودرو با قیمت منظقی میتوان امنیت خودرو را دربرابر سرقت بالا برد.

تعریف سوکت فابریک

سوکت فابریک از دو سوکت از نوع نری و مادگی و مقداری سیم مابین این دو سوکت تشکیل شده است. این سوکت درمسیر سیم کشی اصلی خودرو (مانند سیم رابط) قرار می گیرد. مزیت استفاده از سوکت فابریک سالم ماندن سیم کشی اصلی دستگاه حین نصب ردیاب و یا دزدگیر می باشد و به تبع آن گارانتی خودرو منقضی نمی گردد. همچنین عملیات نصب با سرعت بالایی صورت می گیرد.

برای هر خودرو سوکت مخصوص همان خودرو که با توجه به سیستم برقی آن طراحی شده است وجود دارد . اصطلاح سوکت فابریک از همین موضوع آمده است و ماچیزی مثل سوکت جنرال و عمومی نداریم. بعنوان مثال سوکت فابریک پراید به شکل زیر است:

 

ولی سوکت فابریک تندر به شکل زیر می باشد:

 

سوکت فابریک پژو 206 جدید

سوکت فابریک پژو 206 قدیمی

گاها با توجه به تغییر سیستم برقی و سیم کشی در یک خودرو سوکت فابریک آن هم تغییر می نماید، مثلا پژو 206 مدل 92 به قبل و پزو 206 مدل 92 به بعد.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “گروه سایپا”

Your email address will not be published. Required fields are marked *