Sale!

گروه پژو ۲۰۷

450,000 تومان 427,000 تومان

Description

 یکی از خودرو های داخلی و پر طرفدار بازار  ایران به خصوص نسل جوان پژو ۲۰۷ می باشد، این خودرو به دلیل تیپ اسپرت و زیبا و آپشن های بیشتر نسبت به پژو ۲۰۶ یکی از محصولات نسبتا پرفروش شرکت ایران خودرو می باشد. متاسفانه این خودرو به دلیل صعف در قسمت لبه درب ها بسیار مورد سرقت قرار می گیرد؛ که با بالا رفتن قیمت نیز بیشتر شده است .شاید شما نیز بر این باور باشید که  نصب دزدگیر خودرو می تواند بازدارنده سارقان از دسترسی به خودروی شما باشد، اما سرقت های فراوان نشان می دهد که دزدگیر نصب شده بر روی خودرو از سرقت خودرو جلوگیری نکرده و فقط زمان سرقت را کمی بالاتر برده است!

موارد مهم در خرید ردیاب خودرو:

  1. قیمت
  2. کیفیت کالا متناسب با قیمت محصول
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب

از طرفی با توجه به تکنولوژی و امکانات خودروی پراید، کارشناسان رویال جی پی اس تلاش نموده اند تا ماژول های ردیاب سری ار جی ام را متناسب با نوع و امکانات خودروتنظیم نمایند.

بدین منظور رویال جی پی اس ردیابی را معرفی نموده  که نصب و راه اندازی آسان داشته باشد و در صورت لزوم به راحتی باز شود و بدلیل داشتن آنتن داخلی در هر جایی از خودرو قابل نصب باشد.

با توجه به مطالب فوق می توان نتیجه گرفت که نصب دزدگیر روی خودرو لازم است اما کافی نیست و با نصب ردیاب مناسب خودرو با قیمت منظقی میتوان امنیت خودرو را دربرابر سرقت بالا برد

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “گروه پژو ۲۰۷”

Your email address will not be published. Required fields are marked *