Sale!

گروه برلیانس

460,000 تومان 437,000 تومان

Description

 یکی از خودرو های خارجی و پر طرفدار بازار  ایران که اخیرا با سر و صدای زیاد و آپشن های بسیار وارد بازار ایران شده است  خودروی برلیانس  می باشد، این خودرو به دلیل شتاب زیاد، زیبایی و فضای مناسب اتاق و صندوق عقب، گیربکس اتوماتیک و آگشن زیاد  یکی از محصولات نسبتا پرفروش تولید چین می باشد. متاسفانه این خودرو به دلیل قیمت بالا از اهداف سارقان خودرو می باشد؛ که با بالا رفتن قیمت نیز بیشتر شده است .شاید شما نیز بر این باور باشید که  نصب دزدگیر خودرو می تواند بازدارنده سارقان از دسترسی به خودروی شما باشد، اما سرقت های فراوان نشان می دهد که دزدگیر نصب شده بر روی خودرو از سرقت خودرو جلوگیری نکرده و فقط زمان سرقت را کمی بالاتر برده است!

موارد مهم در خرید ردیاب خودرو:

  1. قیمت
  2. کیفیت کالا متناسب با قیمت محصول
  3. گارانتی و خدمات پس از فروش مطلوب

از طرفی با توجه به تکنولوژی و امکانات خودروی پراید، کارشناسان رویال جی پی اس تلاش نموده اند تا ماژول های ردیاب سری ار جی ام را متناسب با نوع و امکانات خودروتنظیم نمایند.

بدین منظور رویال جی پی اس ردیابی را معرفی نموده  که نصب و راه اندازی آسان داشته باشد و در صورت لزوم به راحتی باز شود و بدلیل داشتن آنتن داخلی در هر جایی از خودرو قابل نصب باشد.

با توجه به مطالب فوق می توان نتیجه گرفت که نصب دزدگیر روی خودرو لازم است اما کافی نیست و با نصب ردیاب مناسب خودرو با قیمت منظقی میتوان امنیت خودرو را دربرابر سرقت بالا برد.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “گروه برلیانس”

Your email address will not be published. Required fields are marked *