ردیاب پیشرفته مدل فلتن FLATTEN اکو

550,000 تومان

SKU: FLATTEN Category:

Description

ارزانترین ردیاب خودرو ، ردیاب ماهواره ای FLATTEN ECO می باشد، که با استفاده بسیار آسان برای ردیابی انواع خودروها طراحی شده است. ردیاب ماهواره ای خودرو FLATTEN ECO بر اساس سیستم شبکه موبایل GSM/GPRS و سیستم موقعیت یاب ماهواره ای GPS طراحی و تولید شده است. موقعیت یابی بسیار سریع خودرو بصورت آنلاین و امکان قطع برق یا سوخت خودرو از راه دور توسط این ردیاب فراهم می باشد.
بخاطر ابعاد کوچک و بدنه باریک آن نصب ردیاب بسیار ساده و راحت می باشد. با توجه به کیفیت بسیار بالای سخت افزار نیاز به سرویس و تعمیرات ردیاب ماهواره ای خودرو نمی باشد. دقت ردیابی خودرو بسیار بالا می باشد و از طریق کامپیوتر یا موبایل و یا از طریق SMS می توان خودرو را ردیابی نمود و موقعیت آن را بدست آورد. ردیاب ماهواره ای خودرو خودرو FLATTEN ECO دارای نرم افزار ردیابی موبایل بسیار قوی و کاربردی می باشد.

مشخصات فنی ارزانترین ردیاب خودرو ، ردیاب ماهواره ای FLATTEN ECO

•  موقعیت یابی آنلاین
•  قطع برق یا سوخت خودرو جهت خاموش کردن آن از طریق SMS یا نرم افزار
•  پردازشگر قوی و آنتن GPS و GSM داخلی
•  روشن شدن اتوماتیک پس از قطع و وصل برق
•  ابعاد کوچک و نصب آسان
•  شبکه های قابل پوشش چهارگانه GPS : 1900/1800/900/85000
•  ولتاژ قابل استفاده: ۹ الی ۳۶ ولت
•  دریافت مختصات جغرافیایی از طریق SMS
•  سه شماره SOS جهت ارسال SMS در مواقع اضطراری
•  تشخیص روشن یا خاموش بودن موتور خودرو
•  ارسال اخطار با SMS درصورت قطع برق کلی خودرو(با استفاده از باطری درونی ردیاب)
•  قابلیت ایجاد محدوده یا حصار جغرافیایی Geo-Fence
•  محدود نمودن حداکثر سرعت خودرو و دریافت اخطار سرعت بالا
•  تشخیص حرکت سه بعدی در صورت سرقت خودرو با جرثقیل
•  قادر به ذخیره اطلاعات و بارگذاری مجدد در شرایط ضعیف بودن سیگنالهای GSM
•  عملکرد تحت جامعترین و ساده ترین دستورات SMS از طریق موبایل
•  امکان اتصال ردیاب ماهواره ای خودرو از طریق پورت سریال به کامپیوتر جهت تنظیمات و ارتقا نرم افزار آن
•  کشیدن مسیر حرکت بر روی نقشه گوگل بصورت دو بعدی و سه بعدی
•  دریافت گزارشات مختلف از وضعیت خودرو با SMS یا بصورت اینترنتی
•  نرم افزار مخصوص موبایل جهت ردیابی خودرو روی گوشی موبایل تخت سیستم اندروید و IOS

هشدارهایی که ارزانترین ردیاب خودرو FLATTEN ECO به موبایل SMS می کند:

•  هشدار قطع برق خودرو
•  هشدار سرعت بالاتر از حد تعیین شده
•  هشدار لرزش خورو هنگام خاموش بودن موتور برای کاربرد ضد سرقت
•  هشدار خروج از محدوده جغرافیایی تعیین شده
•  هشدار خروج از پارک خودرو

نقد و بررسی ارزانترین ردیاب خودرو FLATTEN ECO

ردیاب ماهواره ای خودرو خودرو خودمدل FLATTEN ECO در ابعاد بسیار کوچک و با بدنه ای باریک طراحی شده است که نصب آن را در داخل خودرو بسیار ساده و سریع کرده است که بصورت کاملا مخفی در زیر داشبورد یا سقف خودرو یا هر جای دیگری نصب آن امکان پذیر می باشد. وزن این ردیاب ماهواره ای خودرو تنها ۲۲۳ گرم می باشد. سیم کشی ردیاب ماهواره ای خودرو بسیار ساده و کم می باشد و در صورتیکه رله قطع کن سوخت نصب نشود برای نصب ردیاب ماهواره ای خودرو فقط نیاز به برق مثبت و منفی خودور می باشد.
در صورتیکه رله قطع کن نصب شود می توان از طریق ارسال SMS یا از طریق نرم افزار ردیابی موبایل و از راه دور فرمان قطع شدن و وصل شدن رله را صادر نمود که در صورت قطع رله خودرو خاموش خواهد شد و تا زمانی که فرمان وصل ارسال نشود خودرو را نمی توان استارت کرد.

چگونگی ساخت ارزانترین ردیاب خودرو FLATTEN ECO

در ساخت ردیاب ماهواره ای خودرو FLATTEN ECO از یک پردازشگر الکترونیکی بسیار قوی استفاده شده است که باعث می شود سرعت و دقت ردیابی و انتقال اطلاعات بسیار بالا باشد. در این ردیاب ماهواره ای خودرو آنتن های GPS و GSM بصورت داخلی می باشد بنابراین نیاز به نصب آنتن خارجی برای ردیاب ماهواره ای خودرو نمی باشد که همین مسئله نصب و سیم کشی ردیاب ماهواره ای خودرو را بسیار ساده می نماید. ردیاب ماهواره ای خودرو FLATTEN ECO با تمام شبکه های موبایل موجود در ایران سازگار می باشد و اطلاعات موقعیت خود را از طریق سیستم اینترنت GPRS به سرور مرکزی ارسال می نماید.
این ردیاب ماهواره ای خودرو با ورودی ولتاژ باطری ۹ تا ۳۶ ولت می تواند کار کند. بنابراین می تواند هم در خودروهای سواری و هم خودورهای سنگین نصب شود. همچنین دارای یک باطری داخلی نیز می باشد که در صورت قطع برق اصلی می تواند تا چندین ساعت بصورت آنلاین با استفاده از باطری داخلی خود ردیابی نماید. همچنین در صورت جدا کردن ردیاب ماهواره ای خودرو از باطری خودرو بلافاصله پیغام اخطار بصورت SMS و نیز نرم افزاری به کاربر ارسال می گردد.
کیفیت ساخت ردیاب ماهواره ای خودرو و مواد و قطعات استفاده شده در ساخت آن بسیار بالا می باشد بطوری که با یکبار نصب ردیاب در داخل خودور امکان خرابی آن بسیار بسیار کم می باشد که نیازی به باز کردن و تعمیرات ردیاب ماهواره ای خودرو هیچ موقع نخواهد بود.
 نصب سیم کارت داخل ردیاب ماهواره ای خودرو بسیار ساده بوده و با فشار کوچکی درپوش سیم کارت باز می شود و براحتی می توان سیم کارت را داخل ردیاب ماهواره ای خودرو نصب نمود و برخلاف بسیاری از ردیابهای موجود در بازار نیاز به باز کردن هیچ پیچی برای دسترسی به اسلات نصب سیم کارت نمی باشد.
پس از نصب ردیاب داخل خودرو برای وارد شدن به سایت ردیابی نیاز به یک نام کاربری و رمز عبور می باشد که شرکت رویال جی پی اس آن را در اختیار کاربران قرار خواهد داد. برای ردیابی ماشین می توان از کامپیوتر یا لپ تاپ و تحت وب استفاده نمود که سایت ردیابی تحت وب بسیار پیشرفته و بروز می باشد و امکانات فراوانی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
 همچنین با نصب نرم افزار موبایل اندروید و IOS بر روی گوشی همراه یا تبلت می توان از طریق گوشی یا تبلت ردیابی نمود.
نرم افزار ردیابی گوشی این دستگاه نیز بسیار پیشرفته و در عین حال کار کردن با آن ساده می باشد با استفاده از این نرم افزار می توان در هر نقطه ای خودرو مورد نظر را ردیابی نمود.
امکانات نرم افزار موبایل به حدی زیاد است که تقریبا شما را از استفاده از کامپیوتر یا لپ تاپ برای ردیابی ماشین بی نیاز می نماید.
همچنین این ردیاب ماهواره ای خودرو دارای لیست جامعی از دستورات SMS می باشد که با ارسال و دریافت آنها می توان تمام اطلاعات خودرو مانند موقعیت جغرافیایی ، سرعت ، اخطارها و …. را دریافت نمود.
ردیابی خودرو بر روی نقشه گوگل انجام می شود و از دقت بسیار بالایی برخوردار می باشد بطوریکه هنگام ردیابی تمام مسیرهای حرکتی خودرو بصورت کامل نمایش داده می شود و هیچگونه قطعی یا پرشی در نقشه حرکتی وجود ندارد.
این ردیاب ماهواره ای خودرو دارای لیستی از اخطارهای مختلف می باشد که با فعال کردن آنها می توان اخطارهای مختلف را بر روی نرم افزار ردیابی و یا از طریق SMS دریافت نمود. اخطارهایی مانند حرکت از حالت پارک ، سرعت غیر مجاز ، لرزش خودرو ، خروج از محدوده جغرافیایی تعیین شده و … که در صورت فعال بودن به شماره تلفن تعریف شده برای دستگاه SMS می گردند.

با استفاده از ارزانترین ردیاب خودرو فلتن اکو می‌توانید خودرو و وسیله خود را از طریق گوشی موبایل و یا کامپیوتر مشاهده و ردیابی کنید.

در صورت سرقت خودرو می توانید با ارسال پیامک خودروی خود را خاموش کنید.

در صورتیکه خودرو در حال حرکت باشد پس از کاهش سرعت به زیر ۱۰ کیلومتر بر ساعت خاموش می گردد.

این ردیاب مناسب خودروهای شخصی، موتورسیکلت‌ها، تاکسی‌ها، خودروهای آژانس، پیک‌های موتوری، شرکت‌های فروش اقساطی خودرو، اجاره دهندگان اتوموبیل، وارد کنندگان خودرو، خودروهای مرزی، خودروهای مناطق آزادو شرکت های پخش است.

با نصب این ردیاب روی خودروی خود میتوانید از قابلیت‌های مانند:

۱-کنترل و ردیابی آنلاین وسیله خود روی گوشی موبایل و کامپیوتر

۲-امکان خاموش کردن خودرو از راه دور به وسیله گوشی موبایل

۳-گزارش‌های مسیرهای طی شده

۴-گزارش‌های توقف و پارک

۵-نمایش تعداد دفعات روش و خاموش شدن خودرو

۶-نمایش مسافت طی شده خودرو در روزها و ماه‌های گذشته

۷-سنسور هشدار روشن شدن غیرمجاز خودرو یا موتورسیکلت به صاحب دستگاه

۸- سنسور تشخیص ضربه

۹-قطع شدن باطری اصلی

۱۰- دارای حافظه پشتیبان داخلی

۱۱- قابلیت تعیین مسیر مجاز تردد خودرو و یا تعیین مسیر غیرمجاز ورود

و همچنین بسیاری از قابلیت های دیگر استفاده نمایید.

این ردیاب با ابعاد بسیار کوچک و همچنان استفاده از باطری و آنتن داخلی پیشنهاد بسیار خوبی برای خرید و ایجاد امنیت میباشد.

این دستگاه دارای یک سال گارانتی تعویض می باشد.

نکته قابل توجه اینکه اپلیکیشن این دستگاه وارداتی نبوده و داخلی می باشد.

بنابراین میتوانید بر روی پشتیبانی بلند مدت از کالای خود اطمینان داشته باشید.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ردیاب پیشرفته مدل فلتن FLATTEN اکو”

Your email address will not be published. Required fields are marked *