gps خودرو

با gps خودرو از موقعیت دقیق خودرو بر روی نقشه جغرافیایی مطلع می شوید.

همچنین. اطلاع از سرعت خودرو و اطلاع از موقعیت مکانی خودرو شامل طول ، عرض ، ارتفاع از سطح دریا بعنوان دیتا های استاندارد gps خودرو به اطلاع شما می رسد.

تاریخچه مسیر پیموده شده هر gps خودرو بر روی نقشه و به صورت فایل خروجی قابل گزارش گیری می باشد.

اضافه کردن خودرو به تعداد نامحدود قابل انجام بوده و نمایش مسیر پیموده شده به صورت اتوماتیک از لحظه شروع بازه تا اتمام بازه انجام می شود.

استفاده از هر دو پلتفرم GPRS و SMS بطور همزمان امکانپذیر می باشد.

در gps خودرو قابلیت تعریف حداکثر سرعت مجاز . تعریف محدوده جغرافیایی . خاموش کردن خودرو از طریق sms از راه دور قابل دستیابی است.

سایر امکانات gps خودرو به قرار زیر است:

  • تنظیم فاصله زمانی ارسال اطلاعات
  • تنظیم ارسال اس ام اس یا جی پی ار اس شماره SOS برای ارسال هشدار و دکمه درخواست کمک رسانی.

در برخی از مدلها، ارسال اطلاعات به gps خودرو از طریق دستورات SMS انجام می شود. ارسال هشدار روشن شدن خودرو به صورت SMS به شماره SOS تعریف شده توسط کاربر نیز انجام می شود.

ارسال اس ام اس هشدار، قطع برق gps خودرو یه شماره SOS، ارسال اس ام اس هشدار حرکت خودرو به شماره SOS تعریف شده از جمله هشدار هایی است که فابل دستیابی می باشند.

ارسال اس ام اس از مرکز به دستگاه gps خودرو و از مرکز به دارنده ردیاب به منظور انجام تنظیمات و اطلاعات پالایش شده مکانی انجام می شود.

در بحث خودرو. امکان نصب ارسال اس ام اس هشدار باز شدن درب خودرو به شماره SOS. نیز در پاره ای از مدل ها وجود دارند.

اپلیکیشن رویال جی پی اس قابلیت ردیابی خودرو را بر روی پنل های حرفه ای میدهد تا در هر لحظه از شبانه روز خودروی خود را بوسیله موبایل یا تبلت (ANDROID – IOS JAVA – WINDOWS) و یا با کامپیوتر ردیابی نمایید .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت