سوالات متداول

اهم سوالات متداول در خصوص نصب و راه اندازی بهترین ردیاب خودرو رویال جی پی اس

۱)  مصرف شارژ ریالی ردیابهای رویال جی پی اس چقدر است ؟

میزان مصرف شارژ در بهترین ردیاب خودرو موجود، به دو عامل بستگی دارد : یک : دقت ارسال اطلاعات ( یعنی از هر چند ثانیه اطلاعات به سایت ارسال شود؟) دو : میزان ساعاتی که خودرو در حال حرکت است. دستگاه هنگام حرکت خودرو اقدام به ارسال اطلاعات می نماید بنابراین در زمان توقف خودرو اطلاعاتی ارسال نشده و هزینه ای از شارژ ریالی سیمکارت کسر نخواهد شد.به صورت پیش فرض دستگاه هنگام حرکت خودرو از هر ۳۰ ثانیه اقدام به ارسال اطلاعات می نمایدکه این زمان توسط کاربر قابل افزایش می باشد. میزان مصرف شارژ ریالی سیمکارت به ازای هر بار ارسال اطلاعات بسیار اندک می باشد به طوریکه اگر خودرو در طول شبانه روز ده ساعت در حال حرکت باشد در ماه حداکثر هزار تومان شارژ ریالی از سیمکارت کاسته خواهد شد.


۲) آیا امکان ردیابی خودرو نوسط ردیاب رویال جی پی اس به صورت صد در صد لحظه ای وجود دارد ؟

دستگاه اطلاعات موقعیت ، سرعت و … را از طریق اینترنت تلفن همراه (GPRS) به وب سایت ردیابی آن ارسال می کند. با توجه به شدت و ضعف شبکه تلفن همراه در نقاط مختلف شهری و برون شهری ، امکان قطعی اینترنت وجود دارد . لذا نباید انتظار داشت که همواره دستگاه به صورت آنلاین قابل رویت باشد . با توجه به تجارب به دست آمده و بر اساس شدت و ضعف شبکه های تلفن همراه میزان آنلاین بودن دستگاه در محیط های شهری در حدود ۷۸ درصد و در محیط های برون شهری در حدود ۶۵ درصد می باشد.

بهترین ردیاب خودرو ، سری RGT
بهترین ردیاب خودرو ، سری RGT

۳) در چه مکان هایی و در چه زمان هایی دستگاه ردیاب رویال جی پی اس از دسترس خارج شده و قابل ردیابی نیست؟

با ورود دستگاه به مکان های مسقف مانند پارکینگ ها ، سوله ها و … ارتباط دستگاه با ماهواره های GPS قطع شده و دستگاه قابل ردیابی نمیباشد.همچنین با توجه به اینکه تبادل اطلاعات با دستگاه در بستر اینترنت سیمکارت (GPRS) صورت می گیرد. بدیهی است در برخی از نقاطی که تحت پوشش شبکه تلفن همراه نمی باشد تبادل اطلاعات میسر نباشد. نکنه مهم این است که در زمان قطعی ارتباط با دستگاه به علت عدم پوشش شبکه تلفن همراه می باشد ( و نه عدم ارتباط با ماهواره های GPS ) با عنایت به اینکه بهترین ردیاب خودرو دستگاه دارای حافظه داخلی می باشد ، اطلاعات (نقاط طی شده توسط خودرو) در حافظه ذخیره شده و در زمان ورورد مجدد دستگاه به محدوده تحت پوشش شبکه تلفن همراه ارسال خواهند شد .


۴) آیا امکان وجود خطا در نمایش موقعیت ، سرعت و سایر اطلاعات ارسالی توسط ردیاب رویال جی پی اس وجود دارد ؟

جواب : قطعات مورد استفاده در طراحی دستگاه جهت ارتباط با ماهواره های GPS از نوع غیر نظامی می باشند . لذا امکان وجود خطا در ردیابی به صورت محدود ( بین ۲ تا ۱۰ متر ) وجود دارد. این خطا ها بیشتر در زمان راه اندازی دستگاه رخ می دهند و پس از آن به ندرت اتفاق می افتند .


۵)  از چه نوع سیمکارتی باید استفاده کرد؟

جواب : شما می توانید از سیمکارت های شرکت ایرانسل و همراه اول استفاده نمایید ولی توصیه ما سیمکارت ایرانسل جدید می باشد.

ویژگی های ردیاب حیوانات خانگی : پیشگیری از گم شدن، ربوده شدن. تماس اضطراری و دوطرفه. مکالمه با یابنده حیوان در صورت گم شدن. ذخیره و بازبینی مسیرهای طی شده
بهترین ردیاب حیوانات

۶)  قبل از نصب سیمکارت همراه اول بر روی ردیاب رویال جی پی اس چه کار هایی باید انجام داد؟

جواب : قبل از نصب سیمکارت های همراه اول حتما باید سیمکارت را بر روی گوشی نصب کرده و سه کار مهم زیر را انجام دهید .در غیر اینصورت سیمکارت شما در دستگاه فعال نخواهد شد

یک : حذف پین کد

دو : فعال کردن اینترنت با ارسال پیامک خالی به شماره ۸۰۸۸

سه : تغییر زبان سیمکارت به انگلیسی با شماره گیری شماره ۴۴۴ و انتخاب منوی ۷ برای تغییر زبان ، انتخاب منوی ۲ برای زبان انگلیسی و انتخاب ۱ برای تایید


۷) ردیاب رویال جی پی اس قابلیت نصب بر روی چه خودروهایی را دارد ؟

ردیاب رویال جی پی اس قابلیت نصب بر روی انواع خودرو را دارد از پیکان گرفته تا پژو و انواع مدل ماشینهای خارجی سبک و سنگین و ماشینهای راه سازی و همچنین قابلیت نصب بر روی موتورسیکلت را هم دارد .

ردیاب خودرو برای انواع گروه سایپا، پراید، ساینا، تیبا، پژو 405، 206، 207، دانگ فنگ، سمند، دنا، برلیانس، رنو، پیکاپ، ساندرو، استپ وی. پشتیبانی ۰۹۱۹۷۲۶۹۵۴۵
بهترین ردیاب خودرو سری RGM

۸) ردیاب رویال جی پی اس یا همان دزدگیر جی پی اس خودرو چگونه کار میکند ؟

ردیاب رویال جی پی اس یک دستگاه کوچک به اندازه یک گوشی موبایل در سایز ۸*۵ سانتیمتر میباشد که سیمکارت می خورد و معمولا در زیر داشبورد خودرو به صورت کاملا مخفیانه جاسازی می شود و چند عدد سیم دارد که به سیم کشی خودرو متصل می شود و بعد از نصب در هر لحظه محل دقیق خودرو را از طریق ماهواره های جی پی اس دریافت می کند و از طریق اس ام اس به موبایل صاحب خودرو موقعیت لحظه ای خودرو ، سرعت لحظه ای خودرو، وضعیت درب خودرو و وضعیت موتور خودرو را ارسال می کند . همچنین از طریق سامانه ردیاب من در سایت رویال جی پی اس صاحب خودرو می تواند خودرو خود را بصورت زنده و آنلاین ردیابی کند و کل مسیرهای پیموده شده خودرو خود را به مدت یک سال بر روی نقشه مشاهده کند.


۹) چه سیمکارتی را می توان در داخل ردیاب خودر قرار داد ؟

هر نوع سیمکارت اعتباری یا دائمی را شامل ایرانسل ، همراه اول ، تالیا ، رایتل و … را می توان در داخل ردیاب قرار داد ولی برای ردیابی بهتر در کل کشور بهترین گزینه سیمکارت اعتباری همراه اول می باشد .


۱۰) در چه فاصله ای می توان خودرو خود را از راه دور با ارسال اس ام اس خاموش کرد؟

در هر نقطه از ایران و بدون محدودیت فاصله می توانید با ارسال یک اس ام اس، خودرو خود را در هنگام سرقت و یا در مواقع اضطراری خاموش کنید و در این حالت دیگر خودرو به هیچ عنوان قابلیت روشن شدن دوباره را ندارد مگر اینکه صاحب خودرو مجدا به ردیاب خودرو اس ام اس ارسال کند و اجازه روشن شدن دوباره را صادر کند .


۱۱) روش نصب بهترین ردیاب خودرو بر روی انواع خودرو ها چگونه است ؟

روش نصب در خودروهای ایرانی و خارجی مشابه هم می باشد.
۱-ابتدا ابتدا سیم کشی ردیاب را انجام دهید به این صورت که سیم قرمز به برق + باتری و سیم مشکی به –باتری یا بدنه متصل نمایید. سیم زرد را به خروجی مثبت سوئیچ یا Accمتصل نموده و سیم سفید را به رله قطع برق دستگاه وصل کنید.
۲-در صورت داشتن آنتن ها مجزا برای gpsو gsmآنها را متصل نمایید.
۳-خودرو را به محلی با سقف باز منتقل کرده ، سیم کارت را در ردیاب جا بزنید. کلید کوچک باتری پشتیبان را روشن نمایید حال در صورت جازدن صحیح سیم کارت بایستی LEDهای نمایشگر وضعیت روشن شوند. یک تماس تلفنی با سیم کارت دستگاه برقرار نمایید در صورت بوق خوردن ، سیم کارت صحیح نصب شده است.
۴- با توجه به دستورالعمل مربوط به مدل دستگاه ، آن را راه اندازی نمایید.
۵-ردیاب شما آماده بهره برداری می باشد. حال از طریق اپلیکیشن موبایل ، سایت ردیابی رویال جی پی اس و یا پیامک از موقیت فعلی خودرو و یا سوابق آن اطلاع پیدا کنید.

وقتی فردی سالمند، دارای آلزایمر و یا یک کودک خانه را ترک می کند، یکی از نگرانی ها یافتن وی درصورت نیازاست؛ برای این منظور می توان از ردیاب شخصی استفاده کرد.
بهترین ردیاب شخصی

۱۲)  بسته بهترین ردیاب خودرو شامل چه قطعاتی است؟

بسته ردیاب خودرو شامل یک عدد ردیاب ، یک دسته سیم و رله قطع برق به همراه کارت گارنتی و دفترچه دستورالعمل می باشد.
در مدلهای مغناطیسی دسته سیم وجود نداشته و یک عدد شارژر داخل بسته بندی موجود است.


۱۳) در مواقعی که شبکه موبایل قطع شود و یا آنتن دهی موبایل مناسب نباشد ، بهترین ردیاب خودرو به چه صورت عمل می کند؟

بهترین ردیاب خودرو رویال جی پی اس دارای حافظه داخلی می باشند که در صورت قطع شبکه موبایل بصورت خودکار نقاط و مکانهایی را که خودرو طی کرده است از شبکه ماهواره ای جی پی اس دریافت و در حافظه داخلی دستگاه ذخیره می نماید و به محض واردشدن به محدوده آنتن دهی اپراتور سیم کارت ، اطلاعات یه سرور رویال جی پی اس منتقل می گردد و صاحت خودرو می تواند مسیر های طی شده در آن فواصل زمانی را مشاهده کند.


۱۴) در مواقعی که شبکه جی پی اس قطع باشد یا خودرو در زیر سقف قرار داشته باشد بهترین ردیاب خودرو خودرو چگونه عمل می کند ؟

این ردیاب ها دارای تکنولوژی پیشرفته ای هستند که حتی در صورت قطع جی پی اس می توانند بلافاصله از طریق شبکه دکل های موبال مکان دقیق خودرو را محاسبه کند و به صاحب خودرو اطلاع دهد که به این حالت LBS گفته میشود


۱۵) پس از نصب ردیاب خودرو در چه مواقعی به صاحب خودرو اس ام اس ارسال می شود ؟

پس از نصب ردیاب خودرو ، کاربر می تواند برای ردیاب مدیر تعریف کند، سپس مدیر دستگاه در صورت لزوم و انجام تنظیمات مربوط به هر مورد، پیامک مربوط به آن را دریافت نماید.
• استعلام از موقعیت فعلی خودرو
• هشدار قطع برق ردیاب (در صورت سرقت باتری خودرو و یا دستیابی سارق به ردیاب و قطع سیمها)
• هشدار جابجایی خودرو
• هشدار تکان خودرو
• هشدار تابش نور به ردیاب (در مدل هایی که حسگر نور دارند.)


۱۶)  روش استفاده از سامانه ردیابی من در رویال جی پی اس چگونه است؟

برای ردیابی خودرو از طریق سایت و یا اپلیکیشن موبایل ، ایتدا بایستی بعنوان کاربر جدید در سایت رویال جی پی اس و یا اپلیکیشن ثبت نام نمایید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود را در صفحه اول سایت یا اپلیکیشن وارد نموده، وارد صفحه اصلی شوید. حال بایستی خودرو یا خودرو های خودر را به کاربری اضافه نمایید. به این منظور در اپلیکیشن به قسمت متحرک جدید رفته و مشخصات ردیاب به همراه شماره سریال آن را وارد نمایید. حال همه چیز آماده است و می توانید ردیابی را شروع کنید.از قسمت زنده از آخرین موقعیت ردیاب مطلع شده و از قسمت آرشیو از مکانهای طی شده از ششماه گذشته تا حال مطلع شوید.
• مشاهده مسیر پیموده شده خودرو بر اساس زمان و تاریخ
• مشاهده میزان کیلومتر کار کرد خودرو در ۲۴ ساعت یا یک ساعت مشخص
• مشاهده ساعت هایی که خودرو حرکت کرده و خودرو روشن بوده در ۲۴ ساعت


۱۷) آیا با قطع برق باطری خودرو و دستکاری برق خودرو، ردیاب خودرو از کار می افتد؟

خیر . بهترین ردیاب خودرو دارای یک باطری داخلی است که بعد از قطع برق خودرو توسط باتری داخلی عمل ردیابی را به مدت ۴ الی ۵ ساعت انجام می دهد و به صاحب خودرو از طریق اس ام اس اطلاع می دهد که برق خودرو دستکاری شده است .

طراحی سایت

Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/royalgps/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/royalgps/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35