جی پی اس ماشین

جی پی اس ماشین یک وسیله کوچک در اندازه یک گوشی موبایل است که سیم کارت می‌خورد و بر روی ماشین داخل درب ماشین یا داخل سقف و یا داخل داشبورد ماشین جاسازی و نصب می‌شود.

این وسیله سیم کشی بسیار آسانی دارد. همچنین به آسانی بر روی انواع ماشین‌های داخلی و خارجی و سبک و سنگین نصب می‌گردد.

ردیاب Royal GPS مدل Pen Type Eco - جی پی اس ماشین ، کوچک و اندازه یک گوشی موبایل است که سیم کارت خورده و بر روی ماشین، داخل درب ماشین، داخل سقف و یا داخل داشبورد ماشین جاسازی و نصب می‌شود.

نصب سیم کارت در ردیاب جی پی اس ماشین

جی پی اس ماشین سیم کارت می‌خورد و پس از نصب نمودن بر روی خودرو در هر لحظه می تواند موقعیت جغرافیایی که همان طول و عرض جغرافیایی ست را از ماهواره‌های جی پی اس دریافت نموده و از طریق ارسال sms به صاحب خودرو ارسال کند.

از طریق اینترنت سیمکارت نیز می تواند همین موقعیت را بر روی یک سایت ردیابی مخابره کند.

بدین ترتیب در هر لحظه صاحب خودرو می‌تواند در هرکجای دنیا و بدون محدودیت فاصله، خودرو خود را به صورت کاملا آنلاین بر روی سایت ردیابی مشاهده نماید.

ردیاب خودرو Royal GPS مدل Monitor Eco یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار است که تمام نیازهای شما را برای یافتن و حفاظت دقیق خودرو فراهم می آورد. جی پی اس ماشین ، کوچک و اندازه یک گوشی موبایل است که سیم کارت خورده و بر روی ماشین، داخل درب ماشین، داخل سقف و یا داخل داشبورد ماشین جاسازی و نصب می‌شود.

جی پی اس ماشین در هر لحظه با باز شدن درب ماشین و یا ضربه خوردن ماشین به صاحب خودرو sms هشدار ارسال می کند.

همچنین ردیاب خودرو می تواند کار یک دزدگیر خودرو را هم انجام دهد چون هم به آژیر متصل می‌شود و هم به سنسور ضربه، و از طریق ریموت کنترل و ارسال اس ام اس می‌تواند درب‌های ماشین را از هر نقطه‌ای از دنیا باز و بسته کند.

در صورت به سرقت رفتن خودرو، صاحب خودرو ‌می‌تواند با ارسال یک sms ماشین خود را خاموش کند.

در این شرایط به هیچ وجه قابلیت روشن شدن مجدد خودرو وجود ندارد مگر اینکه صاحب خودرو اجازه روشن شدن مجدد خودرو را با ارسال یک sms به ردیاب داخل ماشین صادر کند.

در حال حاضر سیستم ردیاب خودرو یا همان دزدگیر به همراه جی پی اس خودرو ایمن‌ترین سیستم امنیتی در جهان برای خودرو بشمار می‌رود.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت