۳ کاربرد ردیاب جی پی اس برای خودروها در حمل و نقل ترانزیتی

جی پی اس یا همان سیستم موقعیت یاب جهانی در بسیاری از موقعیت ها و مشاغل کارها را آسانتر کرده است . جی پی اس برای افراد، برای خودرو ها، برای حیوانات، تاکسی ها و … از کاربرد های بسیار رایج دستگاه های جی پی اس می باشد که تا بحال شناخته شده وبسیار نیز رایج می باشد . یکی از کاربرد های جالب توجه این سیستم ردیاب را می توان در خودرو های ترانزیت دانست. خودروهای ترانزیت که ماموریت آن ها ورود از یک مرز و خروج از مرز دیگر است بایستی بدون هیچ گونه جابجایی بار بدون باز کردن محموله فقط بار را حمل کنند . در برخی موارد تخلفاتی در این زمینه صورت میگیرد که به وسیله ردیاب جی پی اس برای خودروها می توان آن ها را تا حد زیادی کنترل کرد .

کنترل توسط گمرکات کشور

یکی از کاربرد های جالب توجه سیستم ردیاب خودروهای ترانزیت است.خودروهای ترانزیت که ماموریت آن ها این است که بدون باز کردن محموله فقط بار را حمل کنند .
محموله های ترانزیت با تجهیز به دستگاه ردیاب جی پی اس برای خودروها قابل ردیابی به صورت هوشمند تر و بهتر خواهند بود . بدینوسیله گمرک می تواند در مبادی ورودی کشور این خودرو ها تجهیز نموده و در مبادی خروجی دستگاه ردیاب را باز نماید . با این کار علاوه بر کنترل مسیر تردد و مشخص شدن تحرک در خارج از مسیر مشخص شده، زمان های توقف نیز قابل بررسی می باشند . در برخی موارد دیده شده است که یک محموله در بین مسیر با محموله دیگر تعویض می گردد که عملا از مصادیق جرایم قاچاق کالا می باشد .با نصب این دستگاه ها امکان انجام اینگونه تخلفات به شدت کاهش می باید.

کنترل توسط پلیس

یکی از کاربرد های جالب توجه سیستم ردیاب خودروهای ترانزیت است.خودروهای ترانزیت که ماموریت آن ها این است که بدون باز کردن محموله فقط بار را حمل کنند .
علاوه بر استفاده گمرک در کنترل این خودرو ها، با نصب دستگاه ردیاب جی پی اس برای خودروها کنترل تردد آن ها برای پلیس نیز امکان پذیر می گردد. با توجه به اینکه خودرو های ترانزیت معمولا خودرو های خارجی می باشند ممکن است در مسیر های جاده ای مرتکب تخلفات رانندگی شده که پیشگیری از آن نظارت شدیدی را طلب می کند .

کنترل توسط صاحب بار
شرکت های حمل کننده برای جلب اعتماد افراد می توانند با نصب یک دستگاه ردیاب جی پی اس برای خودرو ها ی ترانزیت و غیر ترانزیت حمل کننده و ارائه حساب کاربری آن به مشتری وی را از کم و کیف حمل و نقل و مکان دقیق محموله مطلع نمایند. این نوع کنترل برای شرکت های حمل کننده دارای سود می باشد چرا که باعث کاهش زمان تلف شده در مسیر ها خواهد شد همچنین با کسب رضایت مشتریان باعث وفادار شدن آن ها می گردد.

برای اطلاع بیشتر از مدل های مختلف دستگاه های ردیاب جی پی اس برای خودرو ، قیمت ها و آپشن های مختلف ، همچنین انتخاب مناسب ترین مدل می توانید با کارشناسان شرکت رویال جی پی اس تماس حاصل فرمایید و یا با ایمیل و آیدی تلگرام شرکت در تماس باشید . کارشناسان این شرکت در اسرع وقت به شما مشاوره مناسب ارائه خواهند کرد .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت