ردیاب gps باعث آسودگی خاطر شما و امنیت کودک دلبندتان خواهد شد

با شروع فصل مدارس دغدغه والدین نیز برای رفت و آمد فرزند دلبندشان افزایش می یابد، گاها والدین سرویس مدرسه را فقط با هدف افزایش آسودگی خاطر برای کودکشان می گیرند. ولی این آسودگی خاطر ممکن است هزینه های زیادی به خانواده تحمیل کند و همچنین مسایلی مانند پایش محیط داخلی سرویس ، نحوه رفتار راننده سرویس و دیگر دانش آموزان را در پی داشته باشد. ضمنا دانش آموزانی که همیشه بدون درگیر شدن با مسایل اجتماع به راحتی از سرویس مدرسه استفاده کرده اند به طور قابل ملاحظه ای در خطر های بالقوه اجتماعی قرار دارند و معمولا نیز از استقلال و خود اتکایی کافی برخوردار نیستند .بنابراین سرویس مدرسه با هدف جلوگیری از مشکلات احتمالی شاید پاک کردن صورت مساله به جای یافتن راه حلی منطقی و مناسب باشد .برای آسودگی خاطر نسبت به تردد و حمل و نقل فرزند دلبندتان می توانید از راهکارهای دیگری نیز استفاده کنید تا همراه با اجتماعی شدن بتوانید پایش و کنترل کافی نیز بر آن ها داشته باشید .یکی از این راهکار ها استفاده از سیستم جی پی اس یا همان سیستم موقعیت یاب جهانی با ردیاب gps است. برای اطلاع از نحوه کارکرد سیستم موقعیت یاب جهانی می توانید مقاله “**” را مطالعه نمایید .

امن و بی خطر شدن رفت و آمد ها با ردیاب gps

ممکن است کودکان به خاطر حس کنجکاوی و یا از روی شیطنت دست به اقداماتی همچون تغییر مسیر بزنند که برای آنها خطراتی به دنبال داشته باشد، این حس کنجکاوی با افزایش سن کودکان و نزدیک شدنشان به دوران نوجوانی و بلوغ به شدت افزایش می یابد .بهتر است اطلاع داشته باشید کودکتان الان کجاست تا اینکه با استرس زیادی منتظر آمدنشان باشید .

واکنش لازم در مواقع خطر

 

در صورتی که با پایش کودکتان در جایی احساس خطر کنید می توانید با داشتن محل دقیق جغرافیایی به سرعت و بلا درنگ واکنش نشان دهید . این واکنش می تواند تماس با کودک ، اقوام در نزدیکی محل و یا حتی تماس با پلیس باشد .

کنترل کودک در جهت پایش تربیتی

دوستان وارتباطاتی که کودکان در جامعه دارند و همچنین مکان هایی که امکان دارد به آن ها بروند همیشه یکی از دغدغه های جدی و بحرانی والدین بوده و هست . حس بودن ردیاب gps و کنترل شدن در کودک به صورت بالقوه می تواند باعث پیشگیری تخطی از حدود تعیین شده در خانواده باشد . همچنین در صورت انجام این رفتارها پایش و نیز ارتباط با کودک از طریق ردیاب جی پی اس می تواند بسیار کارگشا باشد .

واکنش کودک در صورت احساس خطر

در صورتی که کودک احساس خطر داشته باشد با فشردن تنها یک دکمه می تواند به سرعت با شماره پشتیبان تماس دو طرفه حاصل نماید و نیز موقعیت مکانی خود را نیز به سرعت اعلام نماید .

برای اطلاع از انواع ردیاب های شخصی قابل استفاده برای دانش آموزان و همچنین امکانات آن می توانید به صفحه مربوطه در سایت رویال جی پی اس مراجعه کنید و یا از طریق تماس با کارشناسان این شرکت مشاوره و راهنمایی فوری و رایگان دریافت نمایید .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت