ردیابی افراد با جی پی اس مشکل گشای تورهای مسافرتی و اردوهای مدارس

یکی از استفاده های ردیاب های جی پی اس برای افراد در مسافرت ها است . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به یک تور مسافرتی رفته باشید ، به طور معمول اکثر این مسافرت ها دارای ترنسفر از فرودگاه و برنامه های حمل و نقل منظم و زمان بندی شده هستند و کافی است که شما از یکی از این زمان بندی ها جا بمانید و یا در یکی از مکان های مورد بازدید جا بمانید ! در این مواقع معمولا اگر به زبان افراد آن منطقه نیز آشنا نباشید فشار و استرس بسیار زیادی هم به شما به عنوان فرد گمشده و هم به لیدر گروه به عنوان مسئول وارد خواهد شد . اینجاست که ارزش و اهمیت ردیابی افراد با جی پی اس به طور جدی برای شما آشکار خواهد شد .

مزیت ردیاب های شخصی برای آژانس ها

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به یک تور مسافرتی رفته باشید ، ردیابی افراد با جی پی اس می تواند تا حد زیادی استرس های عدم آشنایی با محیط را بکاهد .

در تور های بزرگ و به خصوص در خارج از کشور بهتر است آژانس های برگزار کننده تور برای افزایش رضایت مشتریان و جلوگیری از مسایل احتمالی برای همه افراد گروه ردیاب شخصی تهیه نمایند ، تا در صورت گم شدن آن ها به راحتی بتوانند به آن ها از طریق ردیابی افراد با جی پی اس دسترسی پیدا کنند و یا در صورت نیاز با برقراری ارتباط بتوانند آن ها را راهنمایی نمایند .
در برخی موارد نیز تور های زیارتی و سیاحتی جهت افراد مسن تر طراحی می گردد که برخی از آن ها با مشکل فراموشی و یا عدم آشنایی با محیط روبرو هستند که در این مورد نیز ردیابی افراد با جی پی اس کمک شایانی به همراهان و مسافران خواهد کرد .و باعث می شود که افراد بتوانند با خیال آسوده تری در شهر محل مسافرت قدم بزنند و در صورت نیاز بوسیله دکمه “SOS” درخواست کمک نمایند .
با توجه به این مساله که این ردیاب در تور های بعدی نیز برای آژانس قابل استفاده مجدد می باشد، هزینه نبوده و به عنوان سرمایه گذاری و در زمره لوازم و دارایی سازمان و آژانس برگزار کننده خواهد بود .

 

مزیت ردیاب های شخصی برای مدارس

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به یک تور مسافرتی رفته باشید ، ردیابی افراد با جی پی اس می تواند تا حد زیادی استرس های عدم آشنایی با محیط را بکاهد .

یکی از مشکلات و دغدغه های مسئولین مدارس در اردو ها و مسافرت های دانش آموزی گم شدن دانش آموزان به خصوص در سنین و مقاطع پایین می باشد . با توجه به مسئولیتی که مدرسه در قبال نگهداری از دانش آموزان به عهده گرفته است بهتر است راه چاره ای در این زمینه اندیشیده شود که با توجه به وجود ردیاب های شخصی ، ردیابی افراد با جی پی اس یکی از راهکارهای بسایر مناسب و منطقی برای مدارس می باشد؛ در صورتی که مدرسه از این ردیاب ها استفاده کند می تواند این اطمینان را به والدین دانش آموزان بدهد که به خوبی مراقب آن ها خواهد بود و مشکلی بوجود نخواهد آمد .همچنین در صورت استفاده از این ردیاب ها گروه اعزامی به اردو جهت حفاظت از دانش آموزان می تواند بسیار کوچک تر باشد و این یعنی هزینه بسیار کم تر برای مدرسه !

داشتن دستگاه های ردیاب برای ردیابی افراد با جی پی اس می تواند مزیت رقابتی برای مدارس و آژانس های مسافرتی لحاظ شود .

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

طراحی سایت